Üreticisi olduğumuz alçı sıva makinalarını müşterilerimizin geri bildirimleri ve sektörde uzun yıllar tecrübe edinmiş mühendislerimiz ve teknik ekibimiz ile geliştiriyoruz. Bu yüzden PSM markası, ustalarımızın makinaları kolay kullanması, yüksek performans sağlaması ve her daim ihtiyaç duyulabilecek yedek parça temini gibi ihtiyacınız olan her detayı düşünüyor. Küçük ve orta ölçekli şantiyelerde önemli bir husus olan makinanın kolay taşınabilirliğidir. İki tarafta bulunan taşıma modülleri sayesinde, ustalarımız makinaları kolayca taşıyabilmektedir. Ayrıca makinalarımızın kompakt tasarımı, vinç yardımı ile yüksek katlara taşınabilmesi için de özel olarak dizayn edilmiştir.


Paket halindeki alçı sıva torbalarını makinaya nakledebilmek için hazne üzerinde bulunan kesme bölmesi, ekstra zaman harcamadan karışımlarınızı makinaya aktarmanızda kolaylık sağlar. Küçük ve orta ölçekli şantiyelerde saniyede 1m²'den fazla alana püskürtme işlemi yapabilen alçı sıva makinalarımız, 30 bara ve yatayda 40 metreye kadar pompalama mesafesi ile sınıfındaki diğer makinalarından kat ve kat performans sağlamaktadır. Alçı esaslı her türlü hazır kuru karışım malzemelerini sürekli ve tam otomatik şekilde homojen olarak pompalayıp püskürtebilen sınıfının lideri alçı sıva makinalarımız ustalarımıza üstün bir performans sağlamaktadır.


Alçı sıva makinalarımız alçı harçları, enjeksiyon harçları, takviye ve yapıştırıcı harçlar, kendinden yayılan şaplar, kireç - alçı harçları, çimento harçları, kireç harçları, kireç - çimento harçları, fango materyalleri, izolasyon sıvaları, gömme harçlar, harici kaba sıva, yüzey şapı, duvar harcı, premix (ön karışımlı harç) ve izolasyon malzemeleri gibi bir çok pompalanabilir türdeki fabrikasyon kuru ön karışımı yapılmış malzemeler ile geniş kullanım alanı sağlamaktadır.