PSM markası olarak sektörümüzün olmazsa olmazlarından kara sıva makinalarının üreticiliğini yaptığımız 10 yılı aşkın süredir, çalıştığımız firmalardaki ustaların geri bildirimlerini alarak alanında tecrübeli mühendislerimiz ve teknik ekibimiz ile makinamızı günden güne geliştirmeye devam ediyoruz. Dünyanın bir çok ülkesine satışını ve teknik desteğini vermiş olduğumuz makinalarımız halen en çok tercih edilen klasik kara sıva makinaları arasında yerini almaktadır.


Saatte 18m³ pompalama kapasitesine sahip kara sıva makinalarımız, isteğe bağlı olarak hırsızlık olaylarına karşı önlem almak için GPS takip sistemi, temizleme için basınçlı yıkama makinası, uzaktan kumanda sistemi ve kartlı çalıştırma özellikleri ile de sektördeki teknolojik yeniliklerin öncüsü konumundadır.


Kara sıva makinalarımız astarlama, kazıma sonrası dekoratif sıva, tekstüre (dokulu) sıva, mala sıvası gibi standart uygulamaların yanı sıra tuğla üzeri sıva, ateş harcı, ses ve yangın yalıtım harcı, enjeksiyon harcı, dolgu harcı, sulu şap, dağılmalı harç, elyaflı ve cam elyaflı beton ve bağlayıcı harç gibi özel uygulamalarda da kullanılabilmektedir.