Kullanım Koşulları

1. Sayın ziyaretçimiz, müşterimiz, üyelerimiz www.psmmakina.com alan adlı internet sitesini kullanmak için aşağıda belirtilmiş yazılı kullanım koşullarını okuyunuz.

2. İşbu kullanım koşulları (“sözleşme”) ve www.psmmakina alan adlı internet sitesi (“web site”) içerisinde yer alan tüm politikalar ve kurallar işbu sözleşmenin ayrılmaz bir parçası olarak işbu sözleşmenin ekini oluşturmaktadır. Web sitesini ziyaret ederek, kullanarak, üye olarak, (“kullanıcı”) işbu sözleşmeyi okuduğunuzu, içeriği tamamen anladığınızı, kayıtsız şartsız kabul ettiğinizi beyan ve taahhüt etmiş olmaktasınız.

3. İşbu web sitesi ve mobil uygulaması Şerifali Mah. Hattat Sk. No:29 34775 Ümraniye / İstanbul adresinde mukim PSM Makina Elektrik İnş. San. Tic. Ltd. Şti. (“PSM”) firması ile kullanıcı arasında yapılmaktadır. Web sitesindeki logo, bilgi, yazı, video PSM’ye ait olup yazılı izni olmadan paylaşılamaz, doğrudan ya da dolaylı olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yayınlanamaz, tersine mühendislik işlemlerine tabi tutulamaz.

4. Kullanıcı hukuku uygun amaçlarla web site üzerinde işlem yapabilirler. Kullanıcı web site dahilindeki her işlem ve eylem, hukuki ve cezai sorumluluk kullanıcıya ait olacak ve PSM’nin herhangi bir sorumluluğunun bulunmadığını kabul, beyan ve taahhüt etmiş olacaktır.

5. PSM, web site ve mobil uygulama dahilinde paylaşılan içeriklerin kesin doğru olduğunu taahhüt etmemektedir.

6. PSM, sunduğu hizmetlerin ve servislerin kesintiye uğraması, hatasız çalışması gibi aksaklılar ve/veya 3. Parti tarafından sunulun hizmetlerin kesintiye uğraması ve/veya hatalı çalışmasından dolayı PSM hizmet ve servislerinde yaşanabilecek aksaklıklar neticesinde sorumluluk reddini beyan eder.

7. PSM sunmuş olduğu servislerin ve hizmetlerin bir çok 3. Parti kurum ve kuruluşlarla çeşitli şekilde Türkiye Cumhuriyeti Kanunları çerçevesinde iş birliği yapmış olabilir.

8. PSM web site içerisinde başka internet sitelerine bağlantı ve/veya referans vermiş olabilir. Bu internet sitelerinin içerikleri ve/veya içerdiği diğer bağlantılardan sorumlu tutulamaz.

9. PSM güncellenen yasalara göre sözleşme içerisinde her zaman tek taraflı şekilde değişiklik yapabilir, yürürlükten kaldırabilir, yeni bir sürümünü yayınlayabilir ve bu işlemleri haber vermeksizin uygulayabilir.

10. Kullanıcı, doğrudan ya da dolaylı olarak verdiği tüm bilgilerin doğruluğundan ve gizliliğinden ayrıca üyelik bilgilerinin korunmasından ve 3. Şahıslarla paylaşmamasından kendisi sorumludur. Bu bilgilerin yetkisiz kişiler tarafından ele geçirilmesinden PSM sorumlu tutulamaz.

11. PSM, kullanıcı ile bu sözleşmeden doğabilecek anlaşmazlıklarda İstanbul Mahkemeleri ve İcra Dairelerinin yetkili olduğunu beyan eder.