HAKKIMIZDA

Her adımda azim ve güven var… Bu amacı yerine getirirken teknik ve kişisel eğitime önem vermekteyiz. Kalitede sürekliliği ve iyileştirmeyi sağlayarak, her türlü müşteri ihtiyaç ve beklentilerine cevap verecek şekilde ürün çeşitleri ile en yüksek müşteri mutluluğu seviyesine ulaşmak PSM Makina’nın temel kalite politikasıdır. Bu bağlamda kendimizi geliştirerek ulusal ve uluslararası piyasada yer edinmiş, kendini günden güne geliştirebilen nadir firmalar arasında yerimizi almaktayız.


Sizlerin desteği ile hedeflediğimiz noktaya güvenli adımlarla tırmanıyor, zirveye çıkmanın keyfini beraber paylaşıyoruz. Zirveye tırmanmak zordur, birçok engeli aşmalısınız Bir kere başardınız mı keyfine doyum olmaz, sonraki hedefiniz daha da büyük olur.

SERTİFİKALAR

Kalitesi tescil edilmiş, dünya standartlarındaki ürünlerimizin aldığı sertifikalar:

  • TS EN ISO 12100:2010
  • TS EN ISO 13857
  • CE
  • TS EN 60204-1/A1
  • TS EN 349+A1

KALİTE

Sektörde bir çok sıva ve harç makinaları üreticisi olmasına rağmen, %100 yerli ve milli ürünlerimiz, dünya standartlarındaki makina ve yedek parça kalitesi ile uzun yıllardır sorunsuz hizmet vermekteyiz.


Aynı zamanda ihtiyacınıza uygun, istenilen performans ve ihtiyaçlarınıza özel makina çeşitliliği ve yedek parçalar ile sizi yarı yolda bırakmıyor ve %100 müşteri memnuniyeti sunuyoruz.


% 100 Müşteri Memnuniyeti

Mükemmel Kalite

Hızlı ve Pratik Çözümler

DAYANIKLILIK

Profesyonel ustalar ve firmalar ile işbirliği içerisinde geliştirdiğimiz makinalarımız, sizleri daha iyi anlayarak geliştirilmiş performans ve uzun ömürlü kullanım sunmaktadır. Ustalarımızdan aldığımız geri bildirimler ile ürünlerimizi geliştirmeye devam etmekteyiz.


Ayrıca üretilen makina ve yedek parçadaki kalite standartları, her daim uygun fiyat politikası, dayanıklı ve geniş servis ağı ile sorunlarınıza bahane değil çözüm üretiyoruz.